Naar de inhoud springen
stadionopzuid.nl logo
Menu
  • Home
  • Manifest
  • Artikelen
  • Bibliotheek
  • WOB
    • deel 1
    • deel 2
    • deel 3
    • deel 4
    • deel 5
    • deel 6
    • deel 7
    • deel 8
    • deel 9
  • Publicaties
  • Contact

Annotatie bij agenda Bestuurlijk afstemoverleg Stadionpark def

21-11-2017

Annotatie bij agenda Bestuurlijk afstemoverleg Stadionpark def
20171121%20Annotatie%20bij%20agenda%20gezamenlijke%20stuurgroep%20Feyenoord%20City%20concept

[Link] [5 pagina’s] [0.1 mb]

Actuele planning

Ontwerp Stadion:
Q3 2019 / Q2 2020
Business Case 3.0:
H2 2020
Omgevingsvergunning Stadion:
Q3 2020 / Q3 2021
Reliance Letter ISG:
H2 2021
Financial Close:
Q3 2021
Bouwvoorbereiding:
Q4 2021 / Q1 2022
Bouw Stadion:
Q2 2022


Over Stadionopzuid.nl

HNS, Feyenoord City, Red de Kuip, prognoses, businesscases, mobiliteitsplannen, gebiedsonwikkeling, nudging, voor, tegen etc…


Inmiddels zien we door de bomen het bos niet meer en lijkt het of we na al die jaren discussiemoe zijn. Realiseer je dan wel dat de komende maanden beslissingen worden genomen die van levensbelang zijn voor onze grote liefde de club Feyenoord en ook hoe we die in de toekomst mogen beleven. We stellen allemaal het belang van Feyenoord voor op en zetten daar als supporter veel voor opzij. En we weten allemaal dat het trouwe Legioen (wij met zijn allen) maakt dat Feyenoord zo’n mooie unieke club is.


Nu er berichten naar buiten komen dat er wellicht onaanvaardbare risico’s genomen gaan worden met onze club, willen we jullie informeren over wat daar wel of niet van waar is. We voelen ons langs de zijlijn staan, terwijl politici, bouwers, bestuurders, banken aan de touwtjes van onze grote liefde trekken. Wat is het beste voor de club en voor de supporters daarover hoor je veel te weinig.


Via deze groep willen we het Legioen verenigen, informeren en vooral jullie mening peilen. Zodat we straks niet met zijn allen spijt hebben van wat er is gebeurd of niet is gebeurd maar dat we daar bewust keuzes in hebben kunnen maken. Hoe gaan we dat doen ?? Natuurlijk zoals we gewend zijn eerlijk en recht door zee !!!


Wij zijn Feyenoord !!!
Twitter
🇳🇬
🇳🇬
@TomFR1908

Feyenoord moet met deze selectie met 2 vingers in de neus 3e worden. Qua selectie vele malen beter dan Twente en AZ en misschien nog net onder/gelijkwaardig aan PSV. Heel veel vertrouwen in dit seizoen

Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
8:30 am · 11-08-2022
Twitter
FeyenoordChat
FeyenoordChat
@ChatFeyenoord

@OffiPatrick69 @Feyenoord ‘Voor al je diepgaande tweets’ lees ik in je bio. Misschien overschat je jezelf een beetje jochie

Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
8:30 am · 11-08-2022
Twitter
Soccernews Bot
Soccernews Bot
@SN_Clickbait

'Hendrikx vertrekt bij Feyenoord' pic.twitter.com/8qaGACvCzb

Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
8:30 am · 11-08-2022
Twitter
SoccerNews.nl
SoccerNews.nl
@Soccernews_nl

Hendrikx vertrekt bij Feyenoord #Feyenoord #Transfer soccernews.nl/news/890855/he… pic.twitter.com/nmXf96I13V

Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
8:30 am · 11-08-2022
Twitter
Xander
Xander
@____Xander____

@Feyenoord @FC_Emmen Die jongen kan er ook niets aan doen dat hij gehaald en opgesteld is, dit is een mooie oplossing voor alle partijen. Succes in Emmen en dank voor je inzet!

Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
8:28 am · 11-08-2022
Auteursrecht © 2022 Stadionopzuid.nl – OnePress thema door FameThemes