Naar de inhoud springen
stadionopzuid.nl logo
Menu
  • Home
  • Manifest
  • Artikelen
  • Bibliotheek
  • WOB
    • deel 1
    • deel 2
    • deel 3
    • deel 4
    • deel 5
    • deel 6
    • deel 7
    • deel 8
    • deel 9
  • Publicaties
  • Contact

Bestemmingsplan Feyenoord City – Regels

03-03-2020

Bestemmingsplan Feyenoord City – Regels
Bestemmingsplan-Feyenoord-City_Regels

[Link] [89 pagina’s] [4.3 mb]

Actuele planning

Ontwerp Stadion:
Q3 2019 / Q2 2020
Business Case 3.0:
H2 2020
Omgevingsvergunning Stadion:
Q3 2020 / Q3 2021
Reliance Letter ISG:
H2 2021
Financial Close:
Q3 2021
Bouwvoorbereiding:
Q4 2021 / Q1 2022
Bouw Stadion:
Q2 2022


Over Stadionopzuid.nl

HNS, Feyenoord City, Red de Kuip, prognoses, businesscases, mobiliteitsplannen, gebiedsonwikkeling, nudging, voor, tegen etc…


Inmiddels zien we door de bomen het bos niet meer en lijkt het of we na al die jaren discussiemoe zijn. Realiseer je dan wel dat de komende maanden beslissingen worden genomen die van levensbelang zijn voor onze grote liefde de club Feyenoord en ook hoe we die in de toekomst mogen beleven. We stellen allemaal het belang van Feyenoord voor op en zetten daar als supporter veel voor opzij. En we weten allemaal dat het trouwe Legioen (wij met zijn allen) maakt dat Feyenoord zo’n mooie unieke club is.


Nu er berichten naar buiten komen dat er wellicht onaanvaardbare risico’s genomen gaan worden met onze club, willen we jullie informeren over wat daar wel of niet van waar is. We voelen ons langs de zijlijn staan, terwijl politici, bouwers, bestuurders, banken aan de touwtjes van onze grote liefde trekken. Wat is het beste voor de club en voor de supporters daarover hoor je veel te weinig.


Via deze groep willen we het Legioen verenigen, informeren en vooral jullie mening peilen. Zodat we straks niet met zijn allen spijt hebben van wat er is gebeurd of niet is gebeurd maar dat we daar bewust keuzes in hebben kunnen maken. Hoe gaan we dat doen ?? Natuurlijk zoals we gewend zijn eerlijk en recht door zee !!!


Wij zijn Feyenoord !!!
Twitter
Feyenoord Rotterdam
Feyenoord Rotterdam
@Feyenoord

Next stop on our #RoadToTirana: 🇵🇹 ‘Wij denken dat dit ons rust geeft om naar de finale toe te leven’ #UECL

Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
7:34 am · 18-05-2022
Twitter
Pieter Zwart
Pieter Zwart
@PieterZwartNL

@boerdeboer Ik zie Roma ook als favoriet, maar met gunstig wedstrijdverloop heeft Feyenoord kansen

Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
7:33 am · 18-05-2022
Twitter
KrijnH
KrijnH
@flr1956

@Plakplaat63 Dus plakplaatje denkt te weten wat de rest van de Feyenoord supporters denkt? #vooringenomen #minderheid #onzin zoals meerdere tweets

Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
7:33 am · 18-05-2022
Twitter
Misha
Misha
@MishavdWaard

@unreachableone @SParadijs @rozekameraden @nieuw_stadion @Feyenoord @ToonvanBodegom Dat wilde ik even bevestigd hebben ;-). Dank.

Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
7:33 am · 18-05-2022
Twitter
yigit.arman
yigit.arman
@yigitko

@europacnfleague @Feyenoord @ASRomaEN @OfficialASRoma 4 tickets category 1 "E" block best spot unrestricted view for the finals. get in touch via dm

Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
7:32 am · 18-05-2022
Auteursrecht © 2022 Stadionopzuid.nl – OnePress thema door FameThemes