Naar de inhoud springen
stadionopzuid.nl logo
Menu
  • Home
  • Manifest
  • Artikelen
  • Bibliotheek
  • WOB
    • deel 1
    • deel 2
    • deel 3
    • deel 4
    • deel 5
    • deel 6
    • deel 7
    • deel 8
    • deel 9
  • Publicaties
  • Contact

Planning SIC Feyenoord City_dec tbv BO

14-11-2017

Planning SIC Feyenoord City_dec tbv BO
70-Planning%20SIC%20Feyenoord%20City_dec%20tbv%20BO

[Link] [1 pagina] [0.1 mb]

Actuele planning

Ontwerp Stadion:
Q3 2019 / Q2 2020
Business Case 3.0:
H2 2020
Omgevingsvergunning Stadion:
Q3 2020 / Q3 2021
Reliance Letter ISG:
H2 2021
Financial Close:
Q3 2021
Bouwvoorbereiding:
Q4 2021 / Q1 2022
Bouw Stadion:
Q2 2022


Belangrijke data

    Over Stadionopzuid.nl

    HNS, Feyenoord City, Red de Kuip, prognoses, businesscases, mobiliteitsplannen, gebiedsonwikkeling, nudging, voor, tegen etc…


    Inmiddels zien we door de bomen het bos niet meer en lijkt het of we na al die jaren discussiemoe zijn. Realiseer je dan wel dat de komende maanden beslissingen worden genomen die van levensbelang zijn voor onze grote liefde de club Feyenoord en ook hoe we die in de toekomst mogen beleven. We stellen allemaal het belang van Feyenoord voor op en zetten daar als supporter veel voor opzij. En we weten allemaal dat het trouwe Legioen (wij met zijn allen) maakt dat Feyenoord zo’n mooie unieke club is.


    Nu er berichten naar buiten komen dat er wellicht onaanvaardbare risico’s genomen gaan worden met onze club, willen we jullie informeren over wat daar wel of niet van waar is. We voelen ons langs de zijlijn staan, terwijl politici, bouwers, bestuurders, banken aan de touwtjes van onze grote liefde trekken. Wat is het beste voor de club en voor de supporters daarover hoor je veel te weinig.


    Via deze groep willen we het Legioen verenigen, informeren en vooral jullie mening peilen. Zodat we straks niet met zijn allen spijt hebben van wat er is gebeurd of niet is gebeurd maar dat we daar bewust keuzes in hebben kunnen maken. Hoe gaan we dat doen ?? Natuurlijk zoals we gewend zijn eerlijk en recht door zee !!!


    Wij zijn Feyenoord !!!
    Twitter
    Headlinez.nl
    Headlinez.nl
    @headlinez

    Advocaat hoopt op Feyenoord-reeks: `Vorig seizoen waren het vijftien punten` headlinez.nl/?nr=26330960

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    6:21 pm · 26-01-2021
    Twitter
    VoetbalPrimeur
    VoetbalPrimeur
    @VoetbalPrimeur

    Volgens Dick Advocaat moet Feyenoord in staat worden geacht om de negen punten achterstand op Ajax in te halen : bit.ly/3pjK0t6 #Feyenoord

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    6:20 pm · 26-01-2021
    Twitter
    Yvet
    Yvet
    @iktwitelkedag

    @HerrFactotum @Havenloods Terrassen hebben altijd alles overleefd zelfs de huldigingen van Feyenoord kan je nagaan dat ze wat verwachten

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    6:19 pm · 26-01-2021
    Twitter
    Justin
    Justin
    @justinfr99

    Als je ook net zo veel zin hebt in de rest van het seizoen als ik moet je vooral dit kijken . Echt om te janken dit twitter.com/feyenoord/stat… pic.twitter.com/7KxQaANHaO

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    6:17 pm · 26-01-2021
    Twitter
    Daniel Gibson
    Daniel Gibson
    @DanGibson22

    @FeijenoordZVL @EuroClubIndex @FCPorto @borussia Unsurprisingly, they don't feature on Deloitte's money league (which only has 30 places), but on performance Euro Club Index ranks Feyenoord as the 91st best team in Europe right now, and the 4th best from the Eredivisie.

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    6:13 pm · 26-01-2021
    Auteursrecht © 2021 Stadionopzuid.nl – OnePress thema door FameThemes