Naar de inhoud springen
stadionopzuid.nl logo
Menu
  • Home
  • Manifest
  • Artikelen
  • Bibliotheek
  • WOB
    • deel 1
    • deel 2
    • deel 3
    • deel 4
    • deel 5
    • deel 6
    • deel 7
    • deel 8
    • deel 9
  • Publicaties
  • Contact

(33) Bijlage bij 30 Gesprekverslag werkgroep nautische aspecten 16-05-2018 – concept

04-06-2018

(33) Bijlage bij 30 Gesprekverslag werkgroep nautische aspecten 16-05-2018 – concept
(33)%20Bijlage%20bij%2030%20Gesprekverslag%20werkgroep%20nautische%20aspecten%2016-05-2018%20-%20concept

[Link] [4 pagina’s] [0.9 mb]

Actuele planning

Ontwerp Stadion:
Q3 2019 / Q2 2020
Business Case 3.0:
H2 2020
Omgevingsvergunning Stadion:
Q3 2020 / Q3 2021
Reliance Letter ISG:
H2 2021
Financial Close:
Q3 2021
Bouwvoorbereiding:
Q4 2021 / Q1 2022
Bouw Stadion:
Q2 2022


Belangrijke data

    Over Stadionopzuid.nl

    HNS, Feyenoord City, Red de Kuip, prognoses, businesscases, mobiliteitsplannen, gebiedsonwikkeling, nudging, voor, tegen etc…


    Inmiddels zien we door de bomen het bos niet meer en lijkt het of we na al die jaren discussiemoe zijn. Realiseer je dan wel dat de komende maanden beslissingen worden genomen die van levensbelang zijn voor onze grote liefde de club Feyenoord en ook hoe we die in de toekomst mogen beleven. We stellen allemaal het belang van Feyenoord voor op en zetten daar als supporter veel voor opzij. En we weten allemaal dat het trouwe Legioen (wij met zijn allen) maakt dat Feyenoord zo’n mooie unieke club is.


    Nu er berichten naar buiten komen dat er wellicht onaanvaardbare risico’s genomen gaan worden met onze club, willen we jullie informeren over wat daar wel of niet van waar is. We voelen ons langs de zijlijn staan, terwijl politici, bouwers, bestuurders, banken aan de touwtjes van onze grote liefde trekken. Wat is het beste voor de club en voor de supporters daarover hoor je veel te weinig.


    Via deze groep willen we het Legioen verenigen, informeren en vooral jullie mening peilen. Zodat we straks niet met zijn allen spijt hebben van wat er is gebeurd of niet is gebeurd maar dat we daar bewust keuzes in hebben kunnen maken. Hoe gaan we dat doen ?? Natuurlijk zoals we gewend zijn eerlijk en recht door zee !!!


    Wij zijn Feyenoord !!!
    Twitter
    Rik Klein Entink
    Rik Klein Entink
    @RikKleinEntink

    @henkveugelink Dat inderdaad. Dat blijft een probleem. Maar dan moet hij (vanuit Feyenoord oogpunt) wel verlengen. Anders moet je hem verkopen bij een goed bod.

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    10:57 am · 11-04-2021
    Twitter
    Robin van Wijlick
    Robin van Wijlick
    @robinvanwijlick

    @luuktk_ @RVDG01 Tapia. Eigenlijk heeft Feyenoord er heel veel van die gehad 😅

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    10:57 am · 11-04-2021
    Twitter
    Bearded Guy
    Bearded Guy
    @BeardedGuy14

    Die diemers doet niets goed op dat middenveld, toch altijd in de basis, hoe slecht moeten die bozenik, teixeira, pratto dan wel niet zijn op de training? Of zouden die comm op het haar van advocaat hebben gehad? #feyenoord #utrfey #eredivisie

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    10:57 am · 11-04-2021
    Twitter
    JayFr
    JayFr
    @jayfr010

    @egbertdijkhuis @Feyenoord Daar gaat het niet perse om, het gaat erom dat elk balletje wat die gozer geeft te zwak is of slecht, zelfs ik geef ze beter..

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    10:57 am · 11-04-2021
    Twitter
    henk
    henk
    @henkveugelink

    @RikKleinEntink Ik denk dat hij eerst maar eens een jaar bij Feyenoord onder de lat moet staan om wat te willen. Wat je al zei veel geblesseerd.

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    10:56 am · 11-04-2021

    Volg ons op Twitter

    Mijn tweets

    Social

    • Bekijk het profiel van stadionopzuid op Facebook
    • Bekijk het profiel van stadionopzuid op Twitter
    • Bekijk het profiel van stadionopzuid op Instagram
    Auteursrecht © 2021 Stadionopzuid.nl – OnePress thema door FameThemes