Naar de inhoud springen
stadionopzuid.nl logo
Menu
  • Home
  • Manifest
  • Artikelen
  • Bibliotheek
  • WOB
    • deel 1
    • deel 2
    • deel 3
    • deel 4
    • deel 5
    • deel 6
    • deel 7
    • deel 8
    • deel 9
  • Publicaties
  • Contact

K 09 Bijlage 4b – Expertgesprek bekostiging 3e oeververbinding Rotterdam

16-07-2018

K 09 Bijlage 4b – Expertgesprek bekostiging 3e oeververbinding Rotterdam
K%2009%20Bijlage%204b%20-%20Expertgesprek%20bekostiging%203e%20oeververbinding%20Rotterdam

[Link] [11 pagina’s] [1.8 mb]

Actuele planning

Ontwerp Stadion:
Q3 2019 / Q2 2020
Business Case 3.0:
H2 2020
Omgevingsvergunning Stadion:
Q3 2020 / Q3 2021
Reliance Letter ISG:
H2 2021
Financial Close:
Q3 2021
Bouwvoorbereiding:
Q4 2021 / Q1 2022
Bouw Stadion:
Q2 2022


Belangrijke data

    Over Stadionopzuid.nl

    HNS, Feyenoord City, Red de Kuip, prognoses, businesscases, mobiliteitsplannen, gebiedsonwikkeling, nudging, voor, tegen etc…


    Inmiddels zien we door de bomen het bos niet meer en lijkt het of we na al die jaren discussiemoe zijn. Realiseer je dan wel dat de komende maanden beslissingen worden genomen die van levensbelang zijn voor onze grote liefde de club Feyenoord en ook hoe we die in de toekomst mogen beleven. We stellen allemaal het belang van Feyenoord voor op en zetten daar als supporter veel voor opzij. En we weten allemaal dat het trouwe Legioen (wij met zijn allen) maakt dat Feyenoord zo’n mooie unieke club is.


    Nu er berichten naar buiten komen dat er wellicht onaanvaardbare risico’s genomen gaan worden met onze club, willen we jullie informeren over wat daar wel of niet van waar is. We voelen ons langs de zijlijn staan, terwijl politici, bouwers, bestuurders, banken aan de touwtjes van onze grote liefde trekken. Wat is het beste voor de club en voor de supporters daarover hoor je veel te weinig.


    Via deze groep willen we het Legioen verenigen, informeren en vooral jullie mening peilen. Zodat we straks niet met zijn allen spijt hebben van wat er is gebeurd of niet is gebeurd maar dat we daar bewust keuzes in hebben kunnen maken. Hoe gaan we dat doen ?? Natuurlijk zoals we gewend zijn eerlijk en recht door zee !!!


    Wij zijn Feyenoord !!!
    Twitter
    FCUpdate.nl
    FCUpdate.nl
    @FCUpdate_nl

    Owen Wijndal: "Ik denk dat wij een beter team hebben dan Feyenoord" #feyaz #Feyenoord #AZ fcupdate.nl/voetbalnieuws/… pic.twitter.com/aEsoFXuaqQ

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    10:28 am · 24-01-2021
    Twitter
    FeyenoordArg
    FeyenoordArg
    @FeyenoordArg

    ¿Te animas a tirar un resultado? ⚽️ ¿Será victoria para el #Feyenoord o el #AZ? 🤔🏅 #feyaz

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    10:26 am · 24-01-2021
    Twitter
    Brenner
    Brenner
    @brennerbouwman

    @TheFev @LeBerry86 @mvanzijtveld @ChevanBrinkman Feyenoord - AZ under 2.5. 2.25

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    10:26 am · 24-01-2021
    Twitter
    Hans Twigt
    Hans Twigt
    @twigthans

    @Johangdg @Voetballegends1 @rscanderlecht Hij is in eventjes ter sprake geweest bij Feyenoord. Feyenoord heeft toen de keuze gemaakt om nog een aantal seizoenen met Coen Moulijn door te gaan.

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    10:25 am · 24-01-2021
    Twitter
    A. Nicolas
    A. Nicolas
    @ANicola59290633

    @Feyenoord 010 wint nooit van AZ! Een vreselijk luie Berghuis en spitsen welke niet scoren! Ik gun het Dick Advocaat, maar die luie, zelfvoldane klote spelers......, je zou hun salaris in moeten houden. 010 = tobbers!

    Beantwoorden Retweeten Toevoegen aan favorieten
    10:25 am · 24-01-2021
    Auteursrecht © 2021 Stadionopzuid.nl – OnePress thema door FameThemes